♥ Every women needs a man, that will ruin their lipstick, and not their mascara.

Leden 2013

Podzim 2012

27. ledna 2013 v 21:31 | Terry Frogush |  Z mého života
Tak se značným zpožděním přidávám fotografie, které jsem fotila v loni na podzim. :) Byl krásný slunečný den a byla jsem na procházce se psem. Bylo tak nádherně, že jsem to prostě musela zdokumentovat. :)Avon Super Extend Extreme řasenka

27. ledna 2013 v 14:24 | Terry Frogush |  Kosmetické tipy

Ačkoliv nejsem zrovna fanoušek do dekorativky od Avonu, protože mě většinou všechny rtěnky a lesky na rty zklamaly, dostala jsem tuhle řasenku jako dárek a tak jsem neměla na výběr a vykoušela jsem ji.
Nečekala jsem žádný zázrak, ale nakonec mě tenhle produkt docela překvapil. S kartáčkem (který připomíná spíše hřebínek) se dobře pracuje. Umí docela hezky prodloužit, ale příliš nezahustí. Při více vrstvách bohužel řasy slepuje, na což si musíte dát pozor. Taky mi docela brzy vyschla (cca po 3 měsících?).
Zařadila bych ji asi někam doprostřed. Normální řasenka, která neurazí, ale ani nenadchne.

Plusy:
+ dobře se s ní pracuje
+ rozdělí a prodlouží řasy
+ hezký obal

Mínusy:
- slepuje
- brzy vysychá

Hodnocení: ♥♥♥♥♥


Dermacol samoopalovací krém

27. ledna 2013 v 11:14 | Terry Frogush |  Kosmetické tipy
Představuji vám zatím nejlepší samoopalovací přípravek, jaký jsem kdy vyzkoušela.


Po zkušenosti s jinými jsem na "samoopalováky" zanevřela, ale tenhle je vážně skvělý. Nebudete vypadat jako mrkev, ani jako kdybyste měli žloutenku, protože skutečně vytvoří přirozené hnědé opálení. Líbí se mi, že po umytí nedělá fleky či žmolky, jako samoopalovací sprej od Sun Dance, po kterém jsem vypadala jak s kožní chorobou. U náv v drogerii Teta jsem k němu dostala zdarma i speciální houbičku, kterou se produkt snadno nanáší.
Samozřejmě vám může dělat fleky, pokud ho dobře nerozetřete, nebo si někde nevědomky kápnete, takže na to je třeba dát si pozor.
Jediná věc, která mi vadí, je dle mého vysoká cena za docela malé balení (200ml). Takže pokud se mažete celá, např. obden, vypotřebuje se docela rychle, cca za měsíc. Cena je asi 150 korun.

Plusy:
+ vytvoří přirozeně hnědý vzhled
+ po umytý nedělá fleky
+ nežmolkuje
+ je k němu houbička zdarma

Mínusy:
- vysoká cena v porovnání s množstvím

Hodnocení: ♥♥♥♥♥

Dermacol kompaktní pudr s reliéfem krajky

27. ledna 2013 v 11:10 | Terry Frogush |  Kosmetické tipy

Hned na začátek, musím uznat, vcelku dobrý pudr. Zezačátku jsem z něj byla nadšená, ta krajka mě dostala, stejně jako jeho jemná skořicová vůně. Myslím, že i poměrně slušně kryje a výdrž je akorát, i když během dne to chce přepudrovat. Hezky matuje a na pleťi vypadá pěkně přirozeně, tvoří sametový efekt.
Zklamání přišlo tehdy, když jsem zjistila, jak moc se během dne otírá. Stačí se vysmrkat a všechen pudr máte na kapesníku, místo na obličeji. Takže v zimě je řekla bych docela nepraktický, když nosíte šály, bundy a kabátky až ke krku. Je třeba si dát na to pozor, a nebo se pudrovat opravdu jen trošku.
Další ne moc vydařená věc se mi zdá obal, který působí dost lacině. Je obyčejný plastový, víčko v kabelce snadno křupne, takže to taky Dermacol moc nevychytal.
Cena je ale příjemná, pohybuje se okolo 80-100 korun. Ačkoliv jsou věci, které mi na tomto pudru vadí, kupuji si ho pokaždé když mi dojde, protože na lepší jsem ještě nenarazila. Takže myslím, že i přes nějaké ty nedostatky mohu doporučit.


Plusy:
+ roztomilý krajkový design
+ krásná vůně
+ dobré krytí
+ vcelku dobrá výdrž
+ na pleti vytváří sametový efekt

Mínusy:
- otírá se
- laciný obal

Hodnocení: ♥♥♥♥

Revlon ColorStay make-up

26. ledna 2013 v 15:45 | Terry Frogush |  Kosmetické tipy

Tak tohle je má stálice mezi make upy. O Revlonu ColorStay už slyšel jistě každý, ale učitě ho ještě všichni neměli možnost vyzkoušet. Je totiž k dostání pouze v zahraničí, u nás jedině přes aukro nebo nějaký e-shop. I když si za něj u nás připlatíte, investice se určitě vyplatí.
Tenhle make up si mě získal svou širokou škálou odstínů, každý je navíc vyrobený ve dvou variantách - pro mastnou pleť, nebo pro suchou pleť. Já používám pro suchou pleť, protože trpím na ekzémy a "vysušující" make upy mi nedělají přiliš dobře. S Revlonem jsem spokojená, nevysušuje, ani nedráždí. Je velmi příjemný na pleti, hezky se roztírá a přes den ani nevíte, že nějaký make up máte.
Jeho výdrž je skvělá. I když se namaluji třeba ráno v 6, večer v 8 mám pořád pěknou pleť, make up nikam se nevytrácí, ani nezalézá kam nemá - což je vlastně další jeho přednost - neucpává póry! A abych si to ověřila, tak jsem šla jednou po party (neplánovaně :D) spát neodlíčená. Ráno už make up nevypadal moc hezky, ale póry se mi opravdu neucpaly. Tohle, když se mi stalo s jiným make upem, tak jsem pak celý další týden zápasila s pupínky.
Co se týče krytí, tak samo o sobě tak slavné není, jenže - dá se skvěle vrstvit. Takže stačí nanést více vrtsev na místo, kde potřebujete větší krytí a je to.
Abych ho tu pouze nevychvalovala do nebes, tak musím uznat, že jednu zásadní chybu má, pro kterou ho spousta lidí odsoudila, a to je absence pumpičky. Pro nanesení ho musíte z lahvičky prostě vylít, na ruku nebo štětec. Mě osobně to třeba až tak nevadí, ale pravdou je, že to není zrovna praktické ani hygienické.
A ještě jedna věc, a to je vůně, která mi úplně nesedla, ale naštěstí ji cítím jen při aplikaci, po zaschnutí už ne.

Plusy:
+ široká škála odstínů
+ je vyrobený ve dvou variantách (mastná/suchá pleť)
+ nevysušuje, nedráždí pokožku
+ příjemný a přirozený na pleti
+ dobře se s ním pracuje
+ skvělá výdrž
+ neucpává póry
+ dá se vrstvit

Mínusy:
- nemá pumpičku
- divná vůně

Hodnocení: ♥♥♥♥♥Nový rok 2013 :))

26. ledna 2013 v 15:28 | Terry Frogush
A je tu nový rok :))
Vím, že na tyhle "novoroční" články je už dost pozdě, ale já jsem doteď neměla chuť sem nic psát :D a vzhledem k tomu, že je ještě pořád leden, tak myslím že si to ještě mohu dovolit. :D

No... kdybych měla shrnout rok 2012, troufám si říct, že byl fajn a líbil se mi. Nestalo se mi nic vyloženě špatného, naopak jsem zažila spoustu krásných a příjemných chvil :) Byly i nějaké špatné, slabé chvíle - samozřejmě... ale na ty už jsem asi skoro zapomněla... Takže pokud by se 2013 podobal tou minulému, tak bych se vůbec nezlobila. :)

Žádné novoročni předsevzetí jsem si taky nedala. Myslím že jsem spokojená a nepotřebuji na svém životě nic měnit :) Možná jen, chtěla bych začít říkat co si upřímně myslím, a se všemi jednat narovinu, a nehledět furt na city druhých a tak... A nechci být už taková citlivka... :) I když nevím, jestli s tím něco zmůžu, asi je to prostě moje povaha! :D A taky bych ráda omezila všechny svoje výkyvy nálad a záchvaty zuřivosti nebo pláče :D

A co mě dál v roce 2013 ještě čeká?
• operace zubů
• 18. narozeniny
• poslední letní prázdniny
• 2. výročí ♥
• začít se učit na maturitu

321036_543848318973174_694065707_n_large