♥ Every women needs a man, that will ruin their lipstick, and not their mascara.

Srpen 2012

Jako malé ukřivděné štěně

29. srpna 2012 v 11:05 | Terry Frogush |  Deník
Tumblr_m6f7ote9dy1rxcjr9o1_500_large

Já jsem tak strašně žárlivá. Ale když mi někdo dává pořád důvody k žárlivosti...tak co si mám počít ?
Ráda bych věděla, je-li chyba ve mě, nebo v něm...
potom by se to už dalo řešit.
Ale takhle nevím................
Bože. Proč nemůžu být všechno tak jak má ??
Možná že to tak je, je to má takhle být ... (?)
Jenže já nevím, co dělat.

...
Takže nebudu dělat nic.
Nechám tomu volný průběh...
...

Asi už potřebuju školu. Potřebuji nějaký denní režim a každodenní kontakt s lidmi. S kamarády. A i s těmi nenáviděnými lidmi. Nechci se zase uzavírat do sebe a utápět se ve vlastním ( a neodůvodnitelém) žalu.
Co to říkám?!
Já přece za nic nemůžu, sakra, vždyť tentokrát jsem oběť. To je ta moje zpropadená povaha po tatínkovi, vše snadno odpouštět, "zapomínat", tolerovat......... Zapomínat samozřejmě v uvozovkách protože na takové věci se snadno nedá zapomenout.
Zdánlivě totální hovadina a drobnost, ale po uvážení a přemýšlení je to zásadní věc. Připadám si tak ublíženě. Jako malé ukřivděné štěně ...

Tumblr_lrfjuy7fzl1qh3xg2o1_500_large

FUCK!

27. srpna 2012 v 14:14 | Terry Frogush |  Deník
Nesnáším pomluvy a drby a hnusný řeči ostatních... pokud jde o mě, dokážu to překousnout a neřešit, ale když jde o mé blízké, tak to mě opravdu sere. A co jsem se dozvěděla mě rozhodilo. Nevím...proč nedokážu mít ty kecy u prdele, ale pořád mě to nutí přemýšlet a analyzovat situaci... Jsem tak rozčílená a uražená... bože. Nechci na to už myslet.


Rozhodla jsem se že začnu cvičit...každý den, alespoň tak 15 minut, a trochu odlehčím jídelníček... Přibrala jsem na 55kg/160cm a necítím se dobře... chci zpátky svých 50 kilo. Nechápu čím to, ale přes prádzniny (léto) vždycky přiberu. Asi si víc užívám, víc jím, a míň se hlídám. Ale s tím je konec, nechci přijít do školy jako slonice :/ sice za ten týden toho moc nespravím, ale co, do října už bych mohla být fit :) už se na to těším...

Recenze na tělová másla/krémy/mléka

9. srpna 2012 v 12:11 | Terry Frogush |  Kosmetické tipy
Dnes vám přináším článek o tělových krémech a mlécích, které jsem v poslední době vyzkoušela. Tak vám povím z vlastní zkušenosti, která stojí za to si pořídit. :) Předem bych ráda podotkla, že mám suchou a citlivou pleť, takže jsem docela náročná.

Fruttini Body Butter, cena: cca 180 Kč,-


Představuji vám mého favorita mezi tělovými másly. Nejvoňavější věc kterou jsem kdy poznala! Opravdu nepřeháním.
Pokud máte rádi ovocné sladké vůně a máte normální pokožku, je tohle pro vás to pravé. Co se týče hydratace tak teda žádný zázrak, ale ta vůně!
Předem upozorňuji na obrovskou nevýhodu - není k dostání v České Republice. Mě ho dováží teta z Rakouska. Zatím jsem bohužel neměla možnost vyzkoušet všechny, mám doma Ginger Passionfruit (fialové) a Milky Orange (žluté). Když se s ním ráno namažu, voním zaručeně po celý den.
Moc bych si přála, aby se tato značka dostala i k nám. Mimo tělová másla vyrábí i sprchové gely, mýdla, tělové spreje, krémy, lesky, deodoranty, peelingy... koupila bych si asi všechno!!

Hodnocení: ♥♥♥♥♥


Můj domácí mazlíček

6. srpna 2012 v 22:38 | Terry Frogush |  Na téma
Konečně nějaké pěkné téma týdne, že? :-)

Já miluji zvířata. Opravdu, někdy si říkám, že je mám raději než kdejaké lidi, protože zvířata narozdíl od nás nikomu schválně neubližují, nemají zlé myšlenky a zkrátka se jen snaží přežít a řídit se svými instinkty - které my lidé postrádáme.

Domácích mazlíčků už jsme měli opravdu hodně. Mívali jsme andulky, křečky, rybičky, morčata... Od té doby co jsem na střední škole, nemám příliš času starat se o zoologickou. :-) Momentálně máme doma pejska.

Tedy přesněji, je to fena - jmenuje se Brituška a je jí 7 let, což je v psím světě zhruba nějakých 49 let. :-) Ona je typický tvrdohlavý a nenažraný bígl. Tito psi opravdu mají stále hlad, jsou jako popelnice, snědí i zeleninu a ovoce. Někde jsem četla, že mají málokdy pocit sytosti. A je to opravdu znát, co se týče jídla, musí být stále pod dozorem, protože s takovýmto apetitem má samozřejmě sklony k tloustnutí... Ale jinak jsou tito psi úžasní. Umí být jak roztomilými mazlíčky, tak výbornými hlídači a také milými společníky. :-) Mám ji opravdu moc ráda. Je to náš první pejsek, tudíž je malinko rozmazlená. Ale když ona je taaaak sladká!!! ♥ Miminko moje!!! =**Krásy přírody

6. srpna 2012 v 18:20 | Terry Frogush |  Z mého života
Včera se mi podařilo vyfotit krásný západ slunce, když jsem šla se svou kamarádkou z města domů. =)


...další fotky v celém článku