♥ Every women needs a man, that will ruin their lipstick, and not their mascara.

Květen 2012

Něco málo

20. května 2012 v 22:04 | Terry Frogush |  Deník
Zdravím návštěvníky mého blogu =D

je mi líto, ale v poslední době nemám na blog moc čas. Máme teď praxe, a já jsem celý pracovní týden byla téměř mimo civilizaci, v prdeli světa jménem Chlum. =D A zítra tam jedu zase. Tudíž nemám kdy přidávat články, ale tak, na blog chodím, koukám na komentáře a návštěvnost taky hlídám. =))
Dnešek byl naprosto bááječný=)) na praxi se mi sice docela líbí, ale domů jsem se těšila a víkend se celkově velice vydařil =3 až na ten hokej, ale alespoň ten bronz =))
Nevím kdy se tu zase objevím, tak se mějte a prostě čau =D

Storm

5. května 2012 v 12:59 | Terry Frogush |  Deník
Zdravím...

u nás je právě bouřka. Mám to počasí ráda...jednou za čas. =)) Včera jsem byla venku s kamarádkou... bylo to super =D
Nevím co psát... no... udělala jsem nový design a - docela se mi líbí. =)) Prozatím ho tu tedy nechám.
Přes víkend se musím učit chemii, budu zkoušená ještě jednou. Ve čtvrtek jsem z ní dostala jedničku. =3 Pokud ji dostanu i příští týden, budu mít na vysvědčení dvojku. A to jsem měla v pololetí pětku!! :X
Ještě musím vytáhnout matiku. V pondělí mi přijede doučování =3 ♥ tak snad mě něco naučí =D
Ta bouřka zase přestala =D je hrozné počasí, střídá se to jak nevím co, pokaždé když jdu ven, vůbec nevím co si vzít na sebe =/ třeba včera, střídavě mi bylo horko, a pak zase zima =D je to děs, proč nemůže být stále 20-25 stupňů a polojasno? Třeba? =D Myslím že nejsem jediná které by to vyhovovalo.
Dnes asi nikam nejdu... takže vyžehlím, poklidím, uvařím si oběd :3 a možná půjdu ven se psem...
Mějte se =3

573402467_large

I love May


Jaro

2. května 2012 v 13:40 | Terry Frogush |  Ostatní
Venku je nádherně, tak neseďme u počítačů a notebooků, a pojďme ven! :) Přidám vám sem nějaké obrázky, které by vás mohly vylákat na čerstvý vzduch :)

9477_large


Pohodička a zááápek

2. května 2012 v 13:24 | Terry Frogush |  Deník
Tak, tak =D dnes jsem si od školy ještě dala pauzu. Je tak krásně a taky mi ráno nebylo nejlíp, a do školy se mi vážně nechtělo. Jeden den mě nezabije ;)) spíše naopak, vyhla jsem se písemce kterou bych stejně podělala, a taky zkoušení, na které ještě nejsem připravená... ačkoliv jsem o něm věděla skoro týden dopředu... můj Bože... jsem vážně děsná!!!
Ale komu by se chtělo učit, když je tak krásně? ://
Byla jsem se za barákem opalovat, a četla si Bibli... protože jsem si řekla, že si něco takového prostě musím přečíst, alespoň jednou v životě. Zatím jsem u páté kapitoly, a docela to jde, i když je to těžké čtení.
Čekááám na svého přítele, až zamnou přijede... někdy kolem 3 hodiny, a někam pudem... nejspíš do mekáče =3
Těším se! :)) beru si šatičky a boty na podpatku...(jsem v nich o 8 cm vyšší, tudíž s nimi měřím 168 cm - jsem holt prcek) =D
Jinak tu akci v pondělí jsem si docela užila :3 bylo to dobrý... sice jsem to (zase) přehnala s alkoholem, a měla jsem celý včerejšek děsnou kocovinu :X ale co nadělám, tu já mám prostě vždycky! :X
A dostala jsem včera i polibek pod rozkvetlou třešní, takže snad neuschnu =D
Mám se celkově fajn =3
Tak pááááá

Imagesbackground-imag0309_large