♥ Every women needs a man, that will ruin their lipstick, and not their mascara.

Březen 2011

Mischa Barton

27. března 2011 v 11:57 | admin
Nemá to sice nic společného s "celebritami bez make-upu," ale můžete se podívat, že i slavná Mischa Barton trpí silnou celulitidou!


Photoshoot // 005

14. března 2011 v 13:52 | admin
..

Photoshoot // 004

14. března 2011 v 13:51 | admin
Photoshoot // 003

14. března 2011 v 13:50 | admin
Photoshoot // 002

14. března 2011 v 13:49 | admin

Photoshoot // 001

14. března 2011 v 13:49 | admin

Životopis

14. března 2011 v 13:46 | admin

Carmen Electra (* 20. dubna 1972, White Oak, Ohio, USA; vlastním jménem Tara Leigh Patrick) je americká glamour modelka, herečka a zpěvačka.


Je dcerou Patricie a Harryho Patrickových. Má irské, německé, mexické a čerokíjské předky. Studovala speciální školu herectví již od 9 let. V 15 získala nahrávací smlouvu. V Minneapolis se začala živit jako modelka. V 19 se přestěhovala do Los Angeles, kde se seznámila se zpěvákem Princem, který ji přiměl změnit si jméno na Carmen Electra. Ten s ní začal spolupracovat a Carmen se dostala do reklam, časopisů a na MTV. Po dlouhé době vydala první desku, která ale byla propadákem. Carmen zapadla, ale později se vrátila, pózovala nahá pro Playboy, znovu byla na MTV, kde získala vlastní pořad Singled Out. Do Playboye se pak ještě několikrát díky své popularitě vrátila. Byla také první ženskou celebrity-fotografkou tohoto časopisu.

V roce 1997 nahradila Pamelu Anderson v seriálu Pobřežní hlídka, kde zůstala jednu sérii, k té se vrátila ve filmu Pobřežní hlídka: Havajská noc v roce 2003. Objevila se také v mnoha filmech jako Good Burger, Sexuální praktiky pozemšťanů, Scary movie, Děsnej doják, Velkej biják, Scary movie 4, Dvanáct do tuctu 2 ad. Objevila se také v několika seriálech, mj. Joey, Dr. House.

Mezi její bývalé partnery patří B-Real ze skupiny Cypress Hill, Tommy Lee (bývalý manžel Pamely Anderson). V letech 1998-1999 byla vdaná za basketbalisty Dennise Rodmana, v letech 2003-2007 za bývalého kytaristu skupiny Red Hot Chili Peppers Davea Navarro. V současné době chodí s Robem Pattersonem, kytaristou skupiny Korn.

Carmen Electra

13. března 2011 v 10:57 | admin

______________________ Carmen bez make upu ______________________Proč se nedoporučuje vyvolávat duchy

13. března 2011 v 9:06 | admin

Vyvolávání duchů je velice nebezpečná záležitost. Zvlášť pokud nemáme o tom všem a zvlášť jejich světě a hierarchii dostatek informací. Řešila jsem ve své praxi už nejeden případ, kdy si na sebe takhle holky přitáhly pořádný problém.

Většinou totiž s lidmi komunikují ty nejnižší duchovní bytosti, které se vydávají za jiné. A to ať si zavoláte kohokoli. A často pak také s těmi, kdo je vyvolávají zůstávají a způsobují jim problémy nebo je zavedou na špatnou cestu. Dokáží vám nějakým nesmyslem, že vědí více nežli vy a pak už vám budou jen vesele lhát a budou z vás mít velkou legraci. A onen člověk to vůbec nepozná. To v tom lepším případě. V tom horším může člověka takový přivolaný duch ohrožovat na zdraví nebo nutit k sebevraždě. Už jsem zažila noční telefonát typu: "Prosím Vás pomozte nám. Vyvolávali jsme na intru duchy a marcelu teď někdo škrtí a vytahujou se tady samy šuplíky."

Já sama nekomunikuji s duchy, pouze s vyššími duchovními bytostmi, které znám a vím co od nich očekávat. Také bezpečně rozeznám, pokud se tam vmísí někdo jiný a vím, jak se chránit. To vše je velmi důležité. Pokud se o to opravdu zajímáte, doporučuji především přečíst si "Knihu duchů" od Alana Kardaca, tam se dozvíte víc. A nebo navštívit můj kurz Mentálních technik. Ale rozhodně bych doporučila naučit se spíše komunikovat s anděly.