♥ Every women needs a man, that will ruin their lipstick, and not their mascara.

Listopad 2009

Co bylo inspirací Lady GaGa pro napsání songu Speechless?

25. listopadu 2009 v 20:02 | Rikki
"No,můj táta má už přes 15 let srdeční slabost.Má nebo měl špatné aortální chlopně a jeho tělo po velmi dlouhou dobu načerpávalo jen třetinu krve.Když na tom letos byl můj otec už hodně špatně,moje máma mi řekla,že on naprosto rezignoval na to,aby ho odvezli do nemocnice na operaci.Já jsem byla uprostřed turné a nemohla jsem jen tak odjet a tak jsem zalezla do studia a napsala song "Speechless".Můj otec mi vždycky volával,až když už měl v sobě několik drinků a já mu nerozumněla ani slovo.Byla jsem uplně němá(speechless) a moc jsem se bála abych o něj nepřišla!To je ten hlavní důvod proč tato píseň vznikla.Je věnovaná jen jemu,i do bookletu jsem nechala napsat,že děkuji tátovi za to,že mě ochránil před všemi "monstry",o kterých zpívám.Jsem mu nesmírně vděčná že mě vytáhl z drog a vždycky stál při mě ,a teď mě moc mrzí,že jsem nebyla vždy dobrou dcerou!.Dokonce jsem mému otci řekla,že jsem ochotná ukončit svoji kariéru,abych se o něj mohla starat.Myslela jsem to opravdu vážně!Když jsem u něj seděla v nemocnici a tohle všechno jsem mu vyprávěla,zavolal mi zrovna můj manažer a řekl,ať vyřídím tátovi že jeho dcera má na kontě americký rekord-4 singly z debutového alba na 1.místě.Otec jen kývl prstem,jakože souhlasí,že se nechá operovat.Jsem moc šťastná,že nakonec na tu operaci šel.Byla to moc obtížná a náročná operace,ale táta ji díkybohu zvládl skvěle teď se mu daří už líp-Ale na ten song jsem moc hrdá!Myslím,že je to nejlepší písnička,kterou jsem kdy napsala!.."
Twitter vzkazy od Lady Gaga

25. listopadu 2009 v 20:00 | Rikki
Lady GaGa poslala svým fanouškům 3 nové vzkazy na twitter!

1."Všem mým nádherným fanouškům! - Miluju vás víc než cokoliv jiného!! Děkuju vám moc, že jste dostali mé album The Fame Monster na 1. místo na iTunes! Jste jediná odměna, kterou potřebuju!"

2."Posílám všem mým malým příšerkám malou pizzu, za to že jste na mě na Best Buy museli tak dlouho čekat! Určitě musíte být hladoví.. tak jezte! Miluju vás!!!"

3."Vystupuju v Jay Leno Show! Jsem na cestě!.. Posílám vám objetí a pusu!"Lady Gaga - American Music Awards 2009

25. listopadu 2009 v 19:53 | Rikki
Výkon Lady GaGa na letošních cenách American Music Awards byl pro Lady GaGa typický.Lesklý top,maska na půl obličeje a šokující skvělá show!Lady GaGa řekla,že není sexy v pravém slova smyslu,že to spíš hraničí napůl s mužským stylem.Nemůže prý ale přestat nosit mini outfity a lycra oblečky.Lady GaGa se ale neobjevila na červeném koberci,přišla totiž o něco později..

I když Lady GaGa nevyhrála ani jednu ze 4 cen,dokázala si získat největší pozornost a všichni zúčastnění byli naprosto unešeni jedinečnou show Lady GaGa!..Dokonce zpěvačka Alicia Keys řekla:"Jsem naprosto vzrušena!!!!Bylo to nejlepší vystoupení jaké jsem kdy viděla!Lady GaGa je velmi talentovaná!!".
Součástí představení bylo i to,jak Lady GaGa po skončení části,kdy zazpívala Bad Romance rozbije mikrofonem prosklené dveře a snaží se dostat k piánu.Tato věc dostane dav k naprostému šílenství a ve stoje tleskají ještě do poloviny dalšího songu.Následuje song "Speechless",kde hoří část piána a Lady GaGa rozbíjí jednu flašku s alkoholem po druhé.V další prosklené části hraje houslista s plynovou maskou.


+ Jinak ještě takové malé info o CD The Fame Monster!..V pátek bylo CD k dostání v některých obchodech v ČR,ale oficiálně u nás vyšlo až dnes 23.11.!...Jestli si ještě pamatujete,hned jak CD zařadil Bontonland do prodeje,dal jsem vám odkazy k předobjednání...pokud jste si CD nepředobjednali a teď chcete,udělali jste dost velkou chybu--CD(obě verze!) totiž až do minulého týdne stálo 353 Kč!...Teď Standartní verzi koupíte kolem 415 Kč a Limitovanou za 585 a víc!...


Zítra vychází Bravo s P!nk na titulce

25. listopadu 2009 v 19:36 | Rikki
V zítřejším BRAVU konečně najdete i něco o Pink! Časák obsahuje i velký rozhovor, takže fanoušci Pink si ho určitě kupte :)

Thanks to:

P!nk na Halloween 2009

25. listopadu 2009 v 19:32 | Rikki
no není sladká? :D

zdroj: