♥ Every women needs a man, that will ruin their lipstick, and not their mascara.

Leden 2008

Co by nemělo chybět na oslavě?

27. ledna 2008 v 16:59 | aylinka
Bez čeho se oslava neobejde:
1. Balonky (různé barvy)
2. Občerstvení (chipsy, popcorn, zákusky, sušenky, pití...)
3. Hudba
4. Dort se svíčkami
5. Špičaté čepičky
6. Hra "flaška" (na úkoly, pravdy a pusy)
7. Pořádný, krvavý horor
8. Polštářová (nebo ponožková) bitva - házení po sobě ponožkama nebo polštářema (případně peřinama) :-D
Co byste při oslavě měli vynechat:
1. Hádky
2. Smutné filmy
3. Sezení u počítače
4. Škádlení se navzájem
5. SMSkování
Doporučuju:
1. Koktejly
2. Pizzu
3. Taky jinou výzdobu než jen balonky

Zvířecí úsměvy =)

27. ledna 2008 v 11:52 | Úsměvy

Emo styl

27. ledna 2008 v 11:33 | Emo styl
Vybavujete si něco pod pojmem "emo styl"? Určitě se vám vybavuje kluk v pruhovaném triku a v těsných džínách, conversky na nohách a tmavé vlasy spadající do posmutnělé tváře. Ale to není všechno, tato povrchní představa je následek pouhé dnešní medializace. Emo styl je mnohem více.A protože se s Emo stylem u dnešní mládeže přímo roztrhl pytel, měli bychom si říci o tomto populárním stylu něco více. Měli bychom především začít u hudby, u hudebních stylů. Emocore se vyčlenilo někdy v 80. letech z Hardcore punku, ač je to možná překvapením, tak emo je svým způsobem punk. Ale rozdíly samozřejmě jsou, a to hlavně v podání zpěvu. Zpěvák si hraje se svým hlasem, sténá, posléze křičí, šeptá, zkrátka hudbu prožívá. Za emo kapely se považují My Chemical Romance, Embrace, Fall Out Boy nebo čeští Sunshine.
Emo se považuje za subkulturu, tedy se snaží udávat určitý životní styl. Přeje si ovlivnit dnešní konzumní společnost, aby se chovala etičtěji ke zvířatům, k přírodě. Zajímá se o politickou situaci, ekologii a morální zásady. Snaží se společnosti vštípit negativní pohled na drogy, tabák, alkohol, ale i kofein, a hlavně být vegetariány a vegany. Celá tato subkultura se snaží být co nejméně závislá na dnešní konzumní společnosti a dává přednost vlastnoruční výrobě oblečení a doplňků.

Také se traduje o mužském pohlaví vyznávající Emo styl, že tíhnou k homosexualitě nebo jsou alespoň bisexuálové. Je to holý nesmysl, možná jen klučina v růžovém upnutém triku s nalíčenými kukadly na vás tak působí. Další pověrou jsou přehnané emoce u Emogirls nebo u Emoboys. Říká se, že trpí depresemi. No, že je vlastně musí mít, protože by nebyli správnými "Emaři". Musí být smutní, chodit pomalu a sklíčeně, mít uplakané oči, dávat najevo svoje vnitřní EMOce. Ale emoce je i smích a radost. Proto vyvraťme názor, že "Emaři" mají u sebe vždy nějaké ty žiletky, kdyby opravdu klesli na dno a jiná cesta už nebyla na obzoru.


Také nutno říci, že Emo není žádná móda, jedná se pouze o hudební styl. Ale samozřejmě jsou módní prvky, které jsou společné pro styl Emo.
Jako Emo jsou označovány dva styly oblékání. Ten první vychází z "indie emo" scény devadesátých let a má souvislost s indie rock a punk rock. Trendy je oblečení obnošeného vzhledu nejčastěji v barvě khaki, trika na tělo jakoby menší velikosti s potiskem ve stylu osmdesátých let.

Druhý styl je o poznání tmavší. Vyznačuje se narovnanými, tmavě obarvenými vlasy, typická je černá, červená nebo další nepřirozený odstín tmavé barvy. Muži nosí piercing, a to hlavně ve rtech či v obočí a tmavý make up. Aktuálním doplňkem jsou brýle s tmavými masivními obrubami a nosí je i ti, kteří brýle nepotřebují.

Nejoblíbenější barvou je samozřejmě černá, doplněná růžovou či bílou. Velice trendy jsou vzory, a to především puntíky, motivy lebek a hlavně proužky na trikách, sukních, punčochách či ponožkách.
Mezi doplňky v Emo styly v první řadě vede černý kořený pásek se stříbrnými jehlanci nebo masivní ozdobnou sponou, různé barevné čelenky do vlasů,vzorované kravaty a podkolenky, tašky přes rameno, různé pletené návleky na ruce či potítka, a jako třešnička dortu toho všeho jsou klasické Converse tenisky All Stars s barevnými tkaničkami. Není výjimkou mít každou tenisku v jiné barvě. Nebo ještě můžete na nohy obout skatové tenisky. Nezapomeňte ani na přišpendlené zavírací špendlíky po oblečení a doplňcích a připnuté odznáčky různých kapel.

Emo styl propaguje originalitu a nezávislost, propaguje vlastní výrobu tašek, potisků a podobně. Jak už bylo řečeno, odstín vlasů je spíše tmavší, vlasy jsou hladké, sčesané mírně asymetricky do tváře a make-up je výrazný. Oči by měly být ohraničené černou linkou, a to i u kluků.

Muži a náušnice

27. ledna 2008 v 11:29 | admin
Výsadou posledních několika let se stalo uplatňování ženských prvků v šatníku a životním stylu muže. Například obliba růžové či pánská kosmetika. My se v dnešním článku zaměříme na zdobení muže - a to hlavně na náušnice.

Podíváme-li se do minulosti, zjistíme, že muži se zdobili stejně rádi jako ženy. Ať už to jsou Indiáni a jejich ozdoby z kostí nebo králové a hrabata se sponami ze zlata. K životu muže i ženy prostě odjakživa patří ozdoby a různá zkrášlovadla. Každý se chce líbit - nejen slečny a ženy.

Stále více mužů se v současnosti zajímá o módu, navštěvují kosmetiku, kadeřníka. Rádi se předvádějí a ukazují své přednosti. Někteří upoutávají své okolí zajímavými účesy, jiní náušnicí v uchu.

Říká se, že nošení náušnice, je značkou metrosexuálů. Proč? Muži, kteří ji nosí jsou totiž většinou vždy upravení a velmi dbají o svůj zevnějšek. Ale náušnici můžete vidět na různých typech mužů. Dokonce už i na malých dětech. Některé matky nechávají svým synáčkům propíchnout ušní dírku již v nízkém věku.

Jedním z nejvíce sexy mužů planety je David Beckham. I tento slavný fotbalista neodolal trendu nošení náušnice v uchu. A nejen v jednom. Nakonec si nechal propíchnout obě. Velmi rád mění typy svých náušnic. Jednou to je kroužek, pak diamantová pecka nebo větší křížek.


Vyhublé modelky v Británii letí

27. ledna 2008 v 11:24 | Modelky
Celý svět se snaží zuby nehty podporovat zdravější vzhled modelek a bojovat tak proti rostoucímu počtu anorektiček a bulimiček mezi modelkami, ve Velké Británii ale tento trend zdá se zatím nepodporují.


Pravda je taková, že ideál krásy se mění. A ten kdo jej mění, je společnost. Spojené státy americké se tedy rozhodly podporovat zdravější a přirozenější vzhled modelek a snažily se ukázat krásu i zaoblenějších ženských křivek. Navíc tak pomalu mizelo tvrzení, že móda ničí ženskou image. Trend odklánějící se od vyhublých postav byl přijímán poměrně dobře a snadno, ovšem v Londýně nastal zlom.

Londýn, jedna ze světových módních metropolí se rozhodla nepřizpůsobit se zdravějším BMI standardům, což může hrát významnou roli pokud jde o ideál ženské postavy v nejbližší budoucnosti. Velká Británie je domovem mnoha módních ikon, a i několika těch skutečně hubených, jako jsou Kate Moss, Victoria Beckham, či Sienna Miller.Lidé často spíše idealizují a obdivují takovéto vyhublé postavy, ovšem málokdo z nich se jen zamyslí nad riziky anorexie, natož aby vzpomněl na všechny ty mladé dívky, které kvůli této nemoci přišly o život. Vzpomeňme například modelky Anu Carolinu Reston, či sestry Elianu a Luisel Ramos.

Někteří návrháři jsou si rizik hubeného ideálu krásy vědomi, a tak například Rafaella Curiel stáhla dobrovolně a z vlastní iniciativy ze své módní přehlídky patnáct modelek kvůli obavě, že by svým vzhledem mohly nepřímo podpořit anorexii.

Ideál krásy v podobě oplácaných těl se asi v nejbližší době nevrátí, ovšem slečny kost a kůže taky nejsou zrovna tím nejlepším pokoukáním, a na tom se shodují jak ženy, tak i muži.


Nová módní řada Olsenek

27. ledna 2008 v 11:19 | Olsenky

Mnoho známých celebrit se snaží vyniknout i v jiných oblastech než jen v herectví, v modelingu či ve zpěvu. Jednou z možností, kterou často využívají, je založení vlastní značky oblečení. Stejně tak je tomu i v případě dvojčat Olsenových, která se do světa módního návrhářství pustila.

Tyto mladé multimilionářky jsou velmi populární a velmi žádané. Možná proto se rozhodly společně založit novou módní značku, kterou pojmenovaly Elizabeth and James. Jméno je na počest jejich dvou dalších sourozenců a už nyní je o jejich kolekci poměrně dost slyšet. Nejprve se však podívejme na sestry Olsenovy.

Nejen o svou popularitu se obě zajímají, ale například Ashley studovala architekturu, její sestra Mary-Kate se zase zajímá o fotografii a fotografování. Avšak postupně tím, jak se samy stávaly módními ikonami, tak se v jejich hlavách zrodil nápad zajímat se i o módu, a to z té druhé stránky, než ji jen vybírat a oblékat. Společně se vrhly i na módní návrhářství, nejprve navrhovaly jen části kolekcí pro jiné módní značky, ale nyní už mohou představit i svou první kolekci.
Jedná se o sportovní módu pro podzim 2007. Není to však jejich první počin v obchodování - kromě jednotlivých kousků oblečení jako například svetrů nebo triček byla už předtím k sehnání jejich kolekce kosmetiky, dále výběr spodního prádla a módních doplňků. Nyní však zpátky k podzimní kolekci Elizabeth and James. Najdete v ní oblečení jak pro ženy, tak i pro muže. Objevují se v ní sexy minišaty nebo kraťásky, kombinace rourových kalhot s elegantní halenkou či například přiléhavé dámské sáčko. Avšak téměř vše z jejich kolekce si stále zachovává alespoň částečně sportovní prvky. Muži si mohou vybrat sportovní saka v kombinaci s kalhotami a tričky.
Už předem je jasné, že úspěch jejich módní značky je zaručen alespoň částečně jejich popularitou. Přesto jsou tu stále rezervy - uspěje tedy jejich kolekce opravdu mohutně, nebo se spíš setká s průměrných zájmem?

Motorkářský styl

27. ledna 2008 v 11:17 | Styly

Ještě nedávno byla motorkářská móda nemyslitelná jako oděv pro obyčejné nošení. Samá kůže, přezky a lesk. To se ale během několika uplynulých měsíců změnilo.

Všemožné kořené bundičky, pásky a řetězy se dostaly zpět do módy již minulou sezónu. Tuto se s nimi také setkáme, ale ještě ve větší míře.

Nejen, že si můžete koupit v obchodech jako je NewYorker, C&A, H&M, Diesel a dalších koupit originální kousky inspirované právě motorkáři a jejich divokou jízdou na pekelných strojích, pokud navštívíte jeden z mnoha specializovaných internetových obchůdků, můžete se pyšnit kouskem přímo z dílny nadšenců do motorek!

Chcete-li se cítit svobodná a jako pták a cítit vítr ve vlasech, pořiďte si skvělou koženou bundičku, najděte si motorkáře a prožijte pekelnou jízdu na nebezpečném stroji na kterou do konce života nezapomenete!
Na tohle zapomeňte!

Rockový styl

27. ledna 2008 v 11:13 | Rock

Alessandro Santopaolo a Massino Bianco, tak zní jména skutečných expertů v oblasti tvorby těch nelepších účesů v rockovém stylu. Pod názvem Contesta Rock Hair vytváří dokonalé rockové účesy po celém světě, a nejednou jejich dílka uvidíte na obálkách oblíbených časopisů.

Uběhlo několik let od doby, kdy se Alessandro Santopaolo a Massino Bianco rozhodli spojit své síly dohromady a rozběhnout společně byznys. Utvořili skvěle se doplňující tým kadeřníků, kteří dělají radost stovkám zákazníků v průběhu celého roku, a nutno podotknout, že zájem o ně je obrovský.

Po dlouhém úsilí a těžké dřině jsou dnes kým jsou a tvoří ty nejúžasnější stylové rockové účesy, jaké jste kdy viděli. Každý jednotlivý model je výsledkem originálního experimentu šikovných ručiček kadeřníka, a musí se nechat, že výsledkem skutečně velkolepým.

Dvojice italských mladíků se za léta v podstatě odnikud vypracovala na takovou úroveň, že v současné době mají celkem dvanáct samostatných poboček - salóny nazvané Contesta Rock Hair Store. Jedenáct z nich je v Itálii, a jedna v Miami v USA.

Značka Contesta Rock Hair také organizuje kurzy česání a přehlídky účesů, čímž jistě ještě zvyšuje svou popularitu. Odborníci "vlasového kouzlení" pak pod štítem této značky předvádějí své umění po celém světě. A fotky jejich výtvorů se už nejednou objevily na titulních stranách prestižních časopisů.

Alessandro Santopaolo a Massino Bianco byli dokonce v roce 2004 oceněni cenou nejprestižnějších účesů na Londýnské Global Business Salon Awards ceremonii. Stejnou cenu pak získali znovu o dva roky později. O tom, že si ji opravdu zasloužili, není pochyb.
Všechny jejich účesy jsou naprosto úchvatné, zajímavé, živé, energické, prostě úžasné. Pokud byste tedy také měla ráda na hlavě něco sexy, zajímavého, bláznivého, rozverného nebo provokativního, určitě se nechte inspirovat.

Pojem rockový styl je bezesporu velmi rozšířený. Nejde ovšem jen o styl hudební, jak je to v povědomí lidí obvykle zakotveno, ale také o jistý druh oblékání a image jako takového. Do rockového stylu patří neodmyslitelně černá barva - oči, nehty, vlasy, oblečení a samozřejmě celá řada doplňků, jako jsou náramky, pásky s pyramidami nebo lebkami či masivní prsteny. Jak říkají sami vyznavači rocku, nejde jen o hudbu, ale o životní styl.

Rock je souhrnný pojem pro mnoho hudebních žánrů s kořeny v 50. letech minulého století. Jako nástroje se nejčastěji používají kytara, baskytara a bicí, ale mohou se objevit i varhany či piáno.

Rock představuje adaptaci rythm and blues a bělošského country and western. Rocková hudba vychází z těchto kořenů, ale v průběhu svého vývoje byla ovlivněna i jazzem, vážnou neboli klasickou hudbou, minimalismem, folkem, populární hudbou, elektronickou taneční hudbou i vlivy celé řady subkulturně-hudebních žánrů, jako je punk či metal. Rock je výrazný směr populární hudby a byl jednou z hlavních součástí popkultury konce 20. století, a to jak v oblasti hudební, tak i módní.

Holení intimních míst

27. ledna 2008 v 11:10 | admin
Holení intimních tělesných partií je sice záležitostí čistě soukromou, ale i v této oblasti se během historického vývoje dály určité změny a stále je to záležitostí jak hygieny, tak módy, která ovlivňuje muže i ženy. To, jak k této otázce přistoupíte vy, je zcela na vašem rozhodnutí, avšak v dnešní době se většina žen a postupně i mladší generace mužů k tomuto problému staví tak, že si oblast genitálií povětšinou alespoň mírně upravují. Obvykle především z estetických důvodů.


Již ve starém Egyptě bylo ve své době samozřejmostí, že se muži i ženy holili. Netýkalo se to ovšem jen některých částí těla, ale doslova každý chloupek, a to včetně vlasů, musel jít pryč. Patřilo to jaksi k dobrým mravům. V dnešní době už nezaujímáme tak striktní postoje, i když podíváme-li se podrobněji na fotografie ani ne 20 let staré, zjistíme, že ještě před nedávnou dobou se kromě pánských vousů neholilo prakticky nic.

Co se týče intimního holení, můžeme hovořit i o specifickém druhu módy, v níž v určité době panují určité trendy. Speciálně k tomuto účelu existují i depilační salóny, kde vám zkušený odborník či odbornice tuto oblast upraví podle vašeho přání. Můžete si nechat vytvořit rozličné obrazce a útvary.

Chcete-li partnerovi udělat radost, jistě zvolíte tvar srdce, který asi z módy nikdy nevyjde. Na výběr máte např. z tvarů šipky, trojúhelníku, úzkého pruhu atd. Dokonce, pokud je pracovník salónu zručný, může vám na přání vyholit i monogram vašeho přítele nebo jiné tvary dle vašeho přání. Čím složitější obrazec, tím více peněz v salónu necháte. Výjimkou v nabídce není ani barevná úprava ochlupení nebo speciální styling.

Chcete-li si ovšem tuto záležitost raději nechat pro sebe, existuje mnoho způsobů, jak se přebytečných chloupků zbavit. Nejoblíbenější a také nejpoužívanější metodou je holení pomocí klasické žiletky a gelu nebo pěny na holení. Způsob je to sice bezbolestný, rychlý a momentálně účinný, avšak chloupky velmi rychle dorůstají, takže se celá procedura musí často opakovat.


Technikou s dlouhodobějším účinkem je depilace teplým voskem. Zde je sice nevýhodou, že závěrečné strhnutí proužku s voskem je poměrně bolestivé, za to vám však oholené místo vydrží hladké až 14 dnů. Elektrické vytrhávací depilátory nejsou pro kůži, která je na intimních místech poměrně citlivá, příliš vhodné. Zaprvé to opravdu bolí, ale mnohem nepříjemnější je v tomto případě velmi časté zarůstání chloupků. Užití depilačních krémů je další obvyklou metodou, pomocí níž si můžeme chloupky odstraňovat. Rozhodně vás to nebude bolet, je ovšem potřeba použít velké množství krému k tomu, aby oholení bylo dokonalé. Poté vám chloupky neporostou asi tak týden.

Kdo se chce ochlupení zbavit jednou provždy, má možnost nechat si jej odstranit laserem. K tomu je nutné objednat se opět do kosmetického salónu, kde tyto zákroky provádějí, ale musíte počítat s tím, že bude třeba absolvovat minimálně tři návštěvy, aby chloupky přestaly růst úplně.

Zbavte se komplexů-celebrity bez make-upu!

27. ledna 2008 v 11:06 | Zbavte se komplexů

Myslíte si, že hollywoodské hvězdy jsou dokonalé bytosti, kterým se nikdy nemůžete vyrovnat? Máte komplexy z toho, že pořád vypadají dokonale, i když jdou vynést koš z odpadky? Zbavte se těchto předsudků, i hvězdy jsou obyčejní lidé, kteří mají ráno kruhy pod očima a pupínky na obličeji. Podívejte se na fotografie známých celebrit, které se podařilo bulvárním fotografům vyfotografovat bez meke upu a zbavte se všech vašich komplexů. Vždyť i hvězda všech mužů Pamela Anderson vypadá po ránu jako strašidlo.

Poznali byste herečku Rene Zelweger nenalíčenou? Místo hollywoodské hvězdy v civilu spíše připománá svoji největší filmovou roli Bridget Jonesovou. Podívejte se na ni bez make upu a věřte, že tato osoba dokázala sbalit sex idola George Cloonyho. Neuvěřitelné!

Největší španělská kráska v Hollywodu Penelope Cruz vypadá po ránu bez make upu jako nějaká trhovkyně! Pobledlá s urousanými vlasy vypadá jinak než pod rukama vizážistek. A přitom Peneleope je hlavní hvězdou filmu Dívka tvých snů. Myslíte, že i nenalíčená by byla dívkou pánských snů?

Kdybyste potkali nenalíčenou Pamelu Anderson na ulici, věřili byste jí, že je to sexbomba a nejoblíběnjší blonďatá záchranářka na světě? Vždyť kde je její svůdný sexy pohled, kterým okouzlila miliony mužů po celém světě, když nemá nalíčené oči? A její pověstná blonďatá kštice bez pomoci světových kadeřníků? Takže věřte, každá z vás může být sexy!

Ztřeštěná Phoebe se seriálu Přátelé vypadá po ránu jako stoletá babička! Vrásky po celém obličeji, tlusté brýle na čtení a pár vlasů… Kdo by věřil, že tohle je půvabná herečeka Lisa Kudrow? Vždyť byste se jí na ulici mohli leknout, a to je držitelka několik cen Emy.
Tohle že je Pretty Woman? Jedna z nejkrásnějších hereček v Holyywodu, která láme srdce na potkání, a která odkopla u oltáře agenta Jacka Bauera Kiefera Sutherlanda, který na ní doteď nedokáže zapomenout. Tahle šedá myška se zarudlou pletí?!? Kdo by věřil, že Julia Roberts je v soukromí vlastně docela obyčejná a trochu tuctová žena?

Halle Berry byla mnohokrát zvolena ze nejvíc sexy ženu planety. Ale kdo je tahle nevýrazná holka od vedle s příšerným účesem? Ano, je to ona! Nejvíc sexy žena a držitelka prvního oscara pro herečku tmavé pleti v civilu... Její proměna z obyčejné holky na nejkrásnější afroamerickou herečku je také práce hodná oscara.

Drew Barrymore byla letos zvolena nejkrásnější ženou planety. Tahle nateklá bledá bytost s řídkými vlasy?!? Na ulici byste ji přehlédli, protože bez make upu připomíná spíše svoji hrdinku Jossie z filmu Nepolíbená než hollywoodskou hvězdu, která se svléká pro Playboy a řádí jako Charliův andílek.

Co je to za příšeru? Christina Ricci bez make upu nevypadá rozhodně jako nová nadějná sexy hvězda Hollywoodu. Podívejte se na její nenalíčenou fotografii pozorně a uvědomte si, že tato dívka okouzlila Johnyho Deepa, Justina Timberlaka a Jima z Prciček, Jasona Biggse. I vy máte šanci sbalit hollywoodskou hvězdu, když to dokázala ona!!!
Herečka Charlize Theron nebo její hrdinka z filmu Zrůda? V civilu nikdo neví… Bývalá modelka a přední hollywoodská kráska, která pobláznila i Keanu Reevese má problémy s pletí a zapadlé oči. Ještě že jsou vizážisté tak šikovní!

Ano, Cameron Diaz je v civilu prostě sexy. Tuctová blondýna se silným akné na obličeji. Jedna z nejkrásnějších žen světa a sexsymbol vypadá bez nalíčení jako kdyby prodělala neštovice. A to se do ní zamiloval herec a zpěvák Jared Leto a několik let žila s Justinem Timberlakem. Jim Carrey o ní řekl, že je hrozně sexy a právě ted se od ní zbláznil serfař Kelly Slater. Věřili byste tomu při pohledu na její fotku bez make upu?

Ally McBealová vypadá bez make upu jako patnáctiletý kluk! Vyzáblá herečka Calista Flockheard v civilu ani trochu nepřipomíná elegantní právničku v její nejslavnější televizní roli, ale spíš mladšího bráchu od vedle. A to uhnala Indianu Jonese, herce Harrisona Forda! I zázraky se dějí!

Britney Spears byla několikrát zvolena jako nejkrásnější teenagerská hvězda. Pak ale otěhotněla, začala pít, zloustla a přestala o sebe dbát. Poznali byste v bledé unavené tuctové tmavovlásce něhdejší sexy dračici a teenagerský idol?


Alicia Silverstone okouzlila všechny členy skupiny Aerosmith a hrála krásku v jejich klipech. Pak dokonce okouzlila i Batmana. Myslíte si, že by někoho okouzlila i bez make upu?

Myslíte, že kdyby ve filmu žbluňk potkal Tom Hanks nenalíčenou mořskou pannu Daryl Hannah, že by si jí nechal nebo jí okamžitě vrátil do moře?

Herečka Emma Thomson je sympatická a půvabná, ale bez make upu vypadá jako obávaná učitelka ze základky. A rozhodně bez nalíčení nepůsobí sympaticky.

Rachel Hunter - topmodelka, která uhnala Roda Stewarda, vypadá bez nalíčení jako by celý den spala na pláži. Její pověstné sexy rty se ztrácejí v obličeji a vlasy jí trčí kolem obličeje. I tak může vypadat topmodelka...