♥ Every women needs a man, that will ruin their lipstick, and not their mascara.

Červen 2007

UFO

28. června 2007 v 15:18 | aylinka
Zkratka UFO pochází z anglického unidentified flying object neboli "neidentifikovaný létající objekt".

V tomto názvu se skrývá vše, ale pro nátlak demagogů přeci jen: "neidentifikovaný" znamená neznámého původu, "létající" znamená pohybující se vzduchem a "objekt" znamená hmotný předmět, s pevnou strukturou. V posledním případě vzniká spor, jak v některých případech dokázat, že objekt je pevný či hmotný, vidíme-li na obloze jen světlo. Z tohoto důvodu vznikl nový pojem a zkratka UL čili neidentifikované světlo. Nemáme-li důkazy o jeho hmotné povaze jako radarový záznam, stopy po přístání atp. či svědectví, že objekt vrhal odlesky jako každé pevné těleso, bylo by korektnější ho nazvat UL. Pozorované neidentifikované objekty a světla jsou někdy pozorovány pod vodní hladinou, v takových případech jim ale říkáme USO - neidentifikované ponorný objekt nebo těleso.

UFO v žádném případě automaticky neznamená "létající talíř" či "mimozemský koráb", ale ani to nevylučuje. Statisticky se z většiny UFO nakonec stanou IFO - identifikované létající objekty, jako jsou letadla, balony, ptáci, meteory atp. a malý zlomek zůstane nevysvětlený nebo teoreticky přisouditelný např. mimozemšťanům, cestám v čase atp. - ten nás na Záhadách zajímá nejvíce, jelikož často prokazuje, že tradiční pohled selhává a otevírá nám oči a duši novým poznatkům o širokém světě fantastických možností. Obvykle ne jen svou vlastní povahou neidentifikovatelnosti nebo i mimozemskosti, ale především průvodními jevy, které ukazují na naše dosavadní omezené chápání reality, fyzikálních zákonů a smyslu naší existence...

Většina lidí se asi při pojmu ufo představí zelené mužíčky a létající talíře :-) Je to asi tím že je tak znáte z TV. Každý si ufo představuje jinak. Mnoho vědců se pře o to co to valstně je? Někdo pochybuje o jejich existenci pochybuje, jiní jsou zas bezpochyby tvrdí a jsou přesvědčeni, že ve vesmíru nejsme sami. Já osobně teda nevím, myslím si, že vesmír je moc velkej na to abychom tu byli jen mi. Ale netvrdim že něco je. Vždyť člověk neprozkoumal celej vesmír, tak nemůže tvrdit to nebo ono... Možná něco je, ale třeba je to tak vyspělí že to nevidíme, nebo naopak to je zaostalí a vůbec netuší že planeta Země a lidi na ní existujou. Každopádně tuhle rubriku sem dávám, protože mam ráda tajemno. No a tady máte stručný popis co je to ufo a jak vzniklo....:

UFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neindetifikovaný létající předmět) je jev, kdy pozorovatel hlásí situaci, ve které pozoroval na obloze předmět, jehož původ není schopen racionálně vysvětlit. Lidově je tento jev často označován jako pozorování "létajících talířů". Britské ministerstvo obrany při výzkumu těchto jevů po roce 1996 používalo označení UAP (Unidentified Aerial Phenomena), protože označení UFO bylo již zprofanované.

V moderní době se o UFO hovoří od r. 1947, kdy Kenneth Arnold zahlédl z letadla ve Washingtonu formaci devíti jasných "disků", letících velkou rychlostí. Pohybovaly se velmi zvláštně. Jakoby se pohupovaly a leskly se. Popsal je jako hozené "talíře". Výraz "létající talíř" se na druhý den objevil v tisku a uchytil se téměř v celém světě.

Fotografie mimozemšťanů:
Létající talíře

Vesmír

28. června 2007 v 15:02 | aylinka


Sem NEKLIKEJ!

28. června 2007 v 14:03 | Rikki

Duchové

27. června 2007 v 15:58 | aylinka

Pralesy

27. června 2007 v 15:49 | aylinka


Kácení pralesů x( nevím jak vy, ale já jsem zásadně proti tomu :'(


Žlutá barva na obrázku vyznačuje místo, kde se lesy vykácely. Jestli to takhle půjde dál, v roce 2200 už na světě nezbydou pralesy žádné, ba ani obyčejných lesů nebude mnoho.


Západ slunce

27. června 2007 v 15:44 | aylinka


Moře, ocány

27. června 2007 v 15:40 | aylinka

Ohňostroj

27. června 2007 v 15:34 | Rikki

Fotogalerie Fergie

26. června 2007 v 22:02 | Rikki
Ajaj trapásek!

Fergie životopis

26. června 2007 v 21:44 | Rikki
Fergie se narodila 27. března 1975 v Kalifornii (USA) manželům Terri a Pat Fergusonovým, jako Stacy Ann Ferguson.
Je herečkou, modelkou, a především také velkou umělkyní. Zpívá a skládá písně. Na veřejnosti se poprvé objevila už v devíti letech - propůjčila svůj hlas Sally z televizního seriálu Charlie Brown. Od této doby se její kariéra prakticky nezastavila, byla dokonce frontmankou R&B skupiny Wild Orchid.. Před tím než se v roce 2003 připojila k populární hip-hopové skupině Black Eyed Peas (v překladu je to Černě Prohlídnutý Hrášek) zpívala po různých uskupeních zadní vokály. Skupina Black Eyed Peas se proslavila především písní "Where Is The Love?" na které se podílel i Justin Timberlake, který byl členem skupiny N-Sync.
Fergie absolbovala filmy: Monster in the Closet, Riskni to s Polly, 50x a stále poprvé, Buď v klidu, Poseidon.
V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Stacy Ferguson používá velice často přezdívku Fergie.